Zaproszenie na spotkanie Koła Kosmetologii

Opublikowane w Aktualności
Mar
25

Spotkanie odbędzie się 13 kwietnia w środę o godzinie 18,30, Lindleya 6, Zakład Kosmetologi.

Gościem będzie Pani Małgorzata Waszczyk-Cocińska, która przybliży nam tematykę marketingu wykładem pt. Marka i jej rola w dzisiejszym świecie.

Kilka słów o naszym Gościu:
Absolwentka Politechniki Łódzkiej wydziału Marketingu i Zarządzania oraz studiów podyplomowych  MBA w Clark University. Szkoleniowiec, marketingowiec, PRowiec. Posiada ponad 10 –letnie doświadczenie w działach marketingu łódzkim znanych firm. W obszarze jej zawodowych zainteresowań leżą: komunikacja marketingowa, psychologia w marketingu, marketing usług i e-marketing. Prywatnie mama Gabrysi i żona Karola.

Hobby: astronomia i astrofotografia.

Najnowsze aktualności

 • Nowa siedziba Zakładu

  Informjemy, iż od dnia 1 października br Zakład Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej mieści się przy ul. Muszyńskiego 1. Sale ćwiczeniowe …więcej »
 • Zebranie Koła Kosmetologii

  Zapraszamy na spotkanie Koła Kosmetologii 13 listopada 2018 (wtorek), o godzinie 19. Spotkanie odbędzie się w nowym Zakładzie Kosmetologii i …więcej »
 • Zapraszamy na studia magisterskie

  Osoby zainteresowane kontynuacją studiów na kierunku kosmetologia zapraszamy na studia magisterskie uzupełniające. Termin składania dokumentów 07.09.2018. Miejsce: Dział Rekrutacji i …więcej »
 • Kolejna edycja STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

  Biuro Oddziału Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi informuje, iż kończy się I edycja STUDIÓW PODYPLOMOWYCH „Nowe kierunki …więcej »
 • Trzymaj rękę na pulsie – Rejestracja trwa!

  Rejestracja na Uniwersytet Medyczny w Łodzi nadal trwa! Do 12 września 2018 r. możecie zarejestrować się jeszcze na: Biotechnologię – studia niestacjonarne I stopnia Elektroradiologię – …więcej »
Biuro Promocji Uniwersytet Medyczny w Łodzi © 2015