Studenci Koła Kosmetologii przedstawili na Drzwiach Otwartych Umedu

Opublikowane w Aktualności, Aktualności Kosmetologii
Mar
18

Studenci Koła Kosmetologii przedstawili na Drzwiach Otwartych Umedu ofertę studiów w oddziale Kosmetologii. Zaprezentowane zostały 3 wykłady pt. Glikacja – wpływ diety bogatej w węglowodany na procesy starzenia skóry, Peelingi chemiczne – co to takiego? oraz Wpływ UV na skórę. Ponadto Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z różnymi zabiegami wykonywanymi w trakcie studiów, a także wziąć udział w procesie przygotowywania kosmetyków.

Najnowsze aktualności

 • Mali Odkrywcy

  W sobotę, 24 listopada 2018 roku, w Zakładzie Chemii Surowców kosmetycznych, gościli Uczestnicy projektu Mali Odkrywcy. Pracownikom i Studentom zaangażowanym …więcej »
 • Spotkanie Kół Naukowych

  Polubiłeś/aś jakiś przedmiot? Chcesz poszerzyć swoje zainteresowania? Nie wiesz jaki Zakład wybrać na pracę magisterką? Sekcja Studencka „Młoda Farmacja” – …więcej »
 • Nowa siedziba Zakładu

  Informjemy, iż od dnia 1 października br Zakład Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej mieści się przy ul. Muszyńskiego 1. Sale ćwiczeniowe …więcej »
 • Zebranie Koła Kosmetologii

  Zapraszamy na spotkanie Koła Kosmetologii 13 listopada 2018 (wtorek), o godzinie 19. Spotkanie odbędzie się w nowym Zakładzie Kosmetologii i …więcej »
 • Zapraszamy na studia magisterskie

  Osoby zainteresowane kontynuacją studiów na kierunku kosmetologia zapraszamy na studia magisterskie uzupełniające. Termin składania dokumentów 07.09.2018. Miejsce: Dział Rekrutacji i …więcej »
Biuro Promocji Uniwersytet Medyczny w Łodzi © 2015