Spotkanie Koła Kosmetologii

Opublikowane w Aktualności, Aktualności Kosmetologii
Lis
23

Zapraszamy na spotkanie Koła Kosmetologii 5 grudnia w Zakładzie Kosmetologii o godz. 17,30.

Plan spotkania:

 • sprawy organizacyjne
 • wybory przewodniczącego
 • pokaz stylizacji rzęs we współpracy z firmą Maxlash.

Prosimy o zaspisywanie się na pokaz ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Zapisy  w sekretariacie Katedry Kosmetologiido 30 listopada.
maxlash logo

Zapraszamy na bezpłatny pokaz nowoczesnych stylizacji rzęs (metody 1:1, 2:1, 3:1, 2d-8d, Express, Volume, Russian etc.) .

Pokaz odbędzie się w dniu 05.12.2016r od g. 18.00 i potrwa ok. 2h.

Pokaz przeprowadzą główni trenerzy firmy Maxlash Professional Polska, którzy przeszkolili osobiście ponad 3500 osób z zakresu stylizacji, przedłużania i podkręcania rzęs, przeprowadzili już ponad 200 pokazów i 600 kursów w całej Polsce. Podczas pokazu trenerzy odpowiedzą na wszelkie pytania i omówią bardzo szczegółowo, wszelkie jasne i ciemne strony przedłużania, podkręcania i stylizacji rzęs. Duży zastrzyk wiedzy, dobrej atmosfery i nagród gwarantowana.

Przebieg pokazu:
1. Wybór modelki spośród uczestniczek pokazu
2. Przygotowania modelki do zabiegu (pokaz na modelce)
3. Wykład i dyskusja na temat przedłużania rzęs (metody 1:1, 2:1, 3:1, 2d-8d, Express, Volume, Rusian etc.)
4. Nakładanie i zdejmowanie kosmetyków, wraz obserwowaniem wykonywania kolejnych elementów zabiegu (pokaz na modelce)
5. Wykład dot. metod Pump Up Lash i Stay Long Mascara
6. Prezentacja modelki
7. Konkurs z nagrodami dla uczestniczek pokazu
8. Informacje dot. szkoleń prowadzonych przez firmę Maxlash Professional (ceny, terminy, przebieg szkoleń, promocje, rabaty etc.)

Najnowsze aktualności

 • Nowa siedziba Zakładu

  Informjemy, iż od dnia 1 października br Zakład Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej mieści się przy ul. Muszyńskiego 1. Sale ćwiczeniowe …więcej »
 • Zebranie Koła Kosmetologii

  Zapraszamy na spotkanie Koła Kosmetologii 13 listopada 2018 (wtorek), o godzinie 19. Spotkanie odbędzie się w nowym Zakładzie Kosmetologii i …więcej »
 • Zapraszamy na studia magisterskie

  Osoby zainteresowane kontynuacją studiów na kierunku kosmetologia zapraszamy na studia magisterskie uzupełniające. Termin składania dokumentów 07.09.2018. Miejsce: Dział Rekrutacji i …więcej »
 • Kolejna edycja STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

  Biuro Oddziału Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi informuje, iż kończy się I edycja STUDIÓW PODYPLOMOWYCH „Nowe kierunki …więcej »
 • Trzymaj rękę na pulsie – Rejestracja trwa!

  Rejestracja na Uniwersytet Medyczny w Łodzi nadal trwa! Do 12 września 2018 r. możecie zarejestrować się jeszcze na: Biotechnologię – studia niestacjonarne I stopnia Elektroradiologię – …więcej »
Biuro Promocji Uniwersytet Medyczny w Łodzi © 2015