Projekt FARM@BIO

Opublikowane w Aktualności
Maj
30

Katedra Kosmetologii wraz z całym Wydziałem Farmaceutycznym bierze udział w projekcie FARM@BIO. Projekt ten realizowany jest dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (konkurs: Program Rozwoju Kompetencji). Skierowany jest on do studentów ostanich lat studiów magisterskich i licencjackich i jego celem jest poprawa konkurencyjności absolwentów na rynku pracy poprzez udział w dodatkowych szkoleniach i projektach.

Aktualne informacje znajdują się w zakładce „dla studentów” na stronie oddziału kosmetologii UM w Łodzi oraz na stronie Wydziału Farmaceutycznego UM http://farmacja.umed.lodz.pl/p/farmbio.

Najnowsze aktualności

 • Nowa siedziba Zakładu

  Informjemy, iż od dnia 1 października br Zakład Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej mieści się przy ul. Muszyńskiego 1. Sale ćwiczeniowe …więcej »
 • Zebranie Koła Kosmetologii

  Zapraszamy na spotkanie Koła Kosmetologii 13 listopada 2018 (wtorek), o godzinie 19. Spotkanie odbędzie się w nowym Zakładzie Kosmetologii i …więcej »
 • Zapraszamy na studia magisterskie

  Osoby zainteresowane kontynuacją studiów na kierunku kosmetologia zapraszamy na studia magisterskie uzupełniające. Termin składania dokumentów 07.09.2018. Miejsce: Dział Rekrutacji i …więcej »
 • Kolejna edycja STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

  Biuro Oddziału Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi informuje, iż kończy się I edycja STUDIÓW PODYPLOMOWYCH „Nowe kierunki …więcej »
 • Trzymaj rękę na pulsie – Rejestracja trwa!

  Rejestracja na Uniwersytet Medyczny w Łodzi nadal trwa! Do 12 września 2018 r. możecie zarejestrować się jeszcze na: Biotechnologię – studia niestacjonarne I stopnia Elektroradiologię – …więcej »
Biuro Promocji Uniwersytet Medyczny w Łodzi © 2015