„Nowe kierunki we współczesnej kosmetologii” 2017

Opublikowane w Aktualności
Maj
12

Biuro Oddziału Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego  w Łodzi serdecznie zaprasza absolwentów uczelni wyższych pragnących doskonalić umiejętności i poszerzać wiedzę z zakresu kosmetologii jak również wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą dziedziną na studia podyplomowe

„Nowe kierunki we współczesnej kosmetologii”

Obecny nabór przedłużono do dnia 31 maja 2017 r.
Planowany termin rozpoczęcia studiów IX-X 2017 r.

Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane do składania dokumentów w przyjaznym dla petenta Biurze.

WIĘCEJ INFORMACJI

 

Najnowsze aktualności

 • Nowa siedziba Zakładu

  Informjemy, iż od dnia 1 października br Zakład Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej mieści się przy ul. Muszyńskiego 1. Sale ćwiczeniowe …więcej »
 • Zebranie Koła Kosmetologii

  Zapraszamy na spotkanie Koła Kosmetologii 13 listopada 2018 (wtorek), o godzinie 19. Spotkanie odbędzie się w nowym Zakładzie Kosmetologii i …więcej »
 • Zapraszamy na studia magisterskie

  Osoby zainteresowane kontynuacją studiów na kierunku kosmetologia zapraszamy na studia magisterskie uzupełniające. Termin składania dokumentów 07.09.2018. Miejsce: Dział Rekrutacji i …więcej »
 • Kolejna edycja STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

  Biuro Oddziału Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi informuje, iż kończy się I edycja STUDIÓW PODYPLOMOWYCH „Nowe kierunki …więcej »
 • Trzymaj rękę na pulsie – Rejestracja trwa!

  Rejestracja na Uniwersytet Medyczny w Łodzi nadal trwa! Do 12 września 2018 r. możecie zarejestrować się jeszcze na: Biotechnologię – studia niestacjonarne I stopnia Elektroradiologię – …więcej »
Biuro Promocji Uniwersytet Medyczny w Łodzi © 2015