IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „NUTRIKOSMETOLOGIA PROZDROWOTNA”

Opublikowane w Aktualności
Kwi
19

Szanowni Państwo

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału
w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Nutrikosmetologia prozdrowotna”, która jest kontynuacją poprzednich z cyklu: „Środowisko, odżywianie, kosmetyki a zdrowie i uroda”.

Wydarzenie to odbędzie się 9 maja 2016 r. w siedzibie Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie. Zachęcamy Państwa do zaprezentowania swoich osiągnięć naukowych
z zakresu kosmetologii oraz żywności i żywienia człowieka. Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć.

W dalszej części komunikatu podajemy wstępne informacje na temat planowanych obrad
i zasady zgłaszania referatów (doniesień naukowych).

Miło jest nam poinformować, że Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego objął Konferencję patronatem honorowym. Mamy również nadzieję, że wzorem lat ubiegłych patronatem obejmie nas Prezydent Olsztyna oraz liczne media lokalne (TVP3, Radio, Gazeta Olsztyńska i media portalu Warmia i Mazury).

Więcej informacji:

 

                                                                           Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
dr inż. Małgorzata Kuśmierczyk

Najnowsze aktualności

 • Nowa siedziba Zakładu

  Informjemy, iż od dnia 1 października br Zakład Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej mieści się przy ul. Muszyńskiego 1. Sale ćwiczeniowe …więcej »
 • Zebranie Koła Kosmetologii

  Zapraszamy na spotkanie Koła Kosmetologii 13 listopada 2018 (wtorek), o godzinie 19. Spotkanie odbędzie się w nowym Zakładzie Kosmetologii i …więcej »
 • Zapraszamy na studia magisterskie

  Osoby zainteresowane kontynuacją studiów na kierunku kosmetologia zapraszamy na studia magisterskie uzupełniające. Termin składania dokumentów 07.09.2018. Miejsce: Dział Rekrutacji i …więcej »
 • Kolejna edycja STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

  Biuro Oddziału Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi informuje, iż kończy się I edycja STUDIÓW PODYPLOMOWYCH „Nowe kierunki …więcej »
 • Trzymaj rękę na pulsie – Rejestracja trwa!

  Rejestracja na Uniwersytet Medyczny w Łodzi nadal trwa! Do 12 września 2018 r. możecie zarejestrować się jeszcze na: Biotechnologię – studia niestacjonarne I stopnia Elektroradiologię – …więcej »
Biuro Promocji Uniwersytet Medyczny w Łodzi © 2015