II edycja programu „Interdyscyplinarna Szkoła Innowacji”

Opublikowane w Komunikaty
Lut
12

Szanowni Naukowcy, Doktoranci, Studenci, Innowatorzy!

Jest Nam niezmiernie miło poinformować o współorganizowaniu przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi wraz z Politechniką Łódzką II edycji programu „Interdyscyplinarna Szkoła Innowacji”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką innowacyjnej przedsiębiorczości do wzięcia udziału w naszej inicjatywie.

Głównym celem programu jest współpraca ze środowiskiem akademickim mająca na celu pobudzanie, wspieranie i rozwój przedsiębiorczości akademickiej

Co to jest ISI?

ISI to przedsięwzięcie polegające na zgromadzeniu w jednym miejscu przedsiębiorczych
i kreatywnych ludzi, ich przeszkoleniu, a następnie wspieraniu przy tworzeniu nowych innowacyjnych rozwiązań gotowych do wdrożenia na rynek. Owocem I edycji jest działająca spółka REC.BIO Sp. z o.o.

Przystępując do ISI nie trzeba mieć gotowych pomysłów na biznes: wystarczy motywacja, gotowość podejmowania nowych wyzwań, otwarty umysł, kreatywność i chęć rozwoju osobistego.

Program ISI składa się z trzech etapów:

Etap 1 – cykl szkoleń z zakresu przedsiębiorczości, innowacji i własności intelektualnej.

Etap 2 – wyłonienie spośród uczestników interdyscyplinarnych zespołów, które podejmą działania prowadzące do założenia spółki spin-off na podstawie innowacji wypracowanych przez uczestników w efekcie odbytych szkoleń i pracy grupowej pod opieką Mentorów.

Etap 3 – inkubacja założonych spółek spin-off.

 

Plakat-ISI

Najnowsze aktualności

 • Nowa siedziba Zakładu

  Informjemy, iż od dnia 1 października br Zakład Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej mieści się przy ul. Muszyńskiego 1. Sale ćwiczeniowe …więcej »
 • Zebranie Koła Kosmetologii

  Zapraszamy na spotkanie Koła Kosmetologii 13 listopada 2018 (wtorek), o godzinie 19. Spotkanie odbędzie się w nowym Zakładzie Kosmetologii i …więcej »
 • Zapraszamy na studia magisterskie

  Osoby zainteresowane kontynuacją studiów na kierunku kosmetologia zapraszamy na studia magisterskie uzupełniające. Termin składania dokumentów 07.09.2018. Miejsce: Dział Rekrutacji i …więcej »
 • Kolejna edycja STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

  Biuro Oddziału Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi informuje, iż kończy się I edycja STUDIÓW PODYPLOMOWYCH „Nowe kierunki …więcej »
 • Trzymaj rękę na pulsie – Rejestracja trwa!

  Rejestracja na Uniwersytet Medyczny w Łodzi nadal trwa! Do 12 września 2018 r. możecie zarejestrować się jeszcze na: Biotechnologię – studia niestacjonarne I stopnia Elektroradiologię – …więcej »
Biuro Promocji Uniwersytet Medyczny w Łodzi © 2015