Spotkanie Kół Naukowych

Polubiłeś/aś jakiś przedmiot? Chcesz poszerzyć swoje zainteresowania? Nie wiesz jaki Zakład wybrać na pracę magisterką? Sekcja Studencka „Młoda Farmacja” – Oddział Łódź serdecznie zaprasza wszystkich studentów Wydziału Farmaceutycznego na Spotkanie Kół Naukowych w dniach 26.11-28.11.2018 r. w godzinach 12.00-14.30.

Akcja będzie miała miejsce na łączniku na pierwszym piętrze Wydziału Farmaceutycznego, gdzie reprezentanci Kół Naukowych chętnie odpowiedzą na Wasze pytania.

Zapraszamy!

Zebranie Koła Kosmetologii

Posted Opublikowany w Aktualności, Aktualności Kosmetologii
Paź
29

Zapraszamy na spotkanie Koła Kosmetologii 13 listopada 2018 (wtorek), o godzinie 19. Spotkanie odbędzie się w nowym Zakładzie Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej w budynku Wydziału Farmacji.

 

Studenci Koła Kosmetologii przedstawili na Drzwiach Otwartych Umedu

Posted Opublikowany w Aktualności, Aktualności Kosmetologii
Mar
18

Studenci Koła Kosmetologii przedstawili na Drzwiach Otwartych Umedu ofertę studiów w oddziale Kosmetologii. Zaprezentowane zostały 3 wykłady pt. Glikacja – wpływ diety bogatej w węglowodany na procesy starzenia skóry, Peelingi chemiczne – co to takiego? oraz Wpływ UV na skórę. Ponadto Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z różnymi zabiegami wykonywanymi w trakcie studiów, a także wziąć udział w procesie przygotowywania kosmetyków.

Zajęcia dla słuchaczy Medycznego Uniwersytetu Dziecięcego

Posted Opublikowany w Aktualności, Aktualności Kosmetologii
Sty
25

Studenci Koła Kosmetologii przeprowadzili zajęcia dla słuchaczy Medycznego Uniwersytetu Dziecięcego, dotyczące wytwarzania kosmetyków.

Spotkanie Koła Kosmetologii

Posted Opublikowany w Aktualności, Aktualności Kosmetologii
Lis
23

Zapraszamy na spotkanie Koła Kosmetologii 5 grudnia w Zakładzie Kosmetologii o godz. 17,30.

Plan spotkania:

  • sprawy organizacyjne
  • wybory przewodniczącego
  • pokaz stylizacji rzęs we współpracy z firmą Maxlash.

Prosimy o zaspisywanie się na pokaz ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Zapisy  w sekretariacie Katedry Kosmetologiido 30 listopada.
maxlash logo

Zapraszamy na bezpłatny pokaz nowoczesnych stylizacji rzęs (metody 1:1, 2:1, 3:1, 2d-8d, Express, Volume, Russian etc.) .

Pokaz odbędzie się w dniu 05.12.2016r od g. 18.00 i potrwa ok. 2h.

Pokaz przeprowadzą główni trenerzy firmy Maxlash Professional Polska, którzy przeszkolili osobiście ponad 3500 osób z zakresu stylizacji, przedłużania i podkręcania rzęs, przeprowadzili już ponad 200 pokazów i 600 kursów w całej Polsce. Podczas pokazu trenerzy odpowiedzą na wszelkie pytania i omówią bardzo szczegółowo, wszelkie jasne i ciemne strony przedłużania, podkręcania i stylizacji rzęs. Duży zastrzyk wiedzy, dobrej atmosfery i nagród gwarantowana.

Przebieg pokazu:
1. Wybór modelki spośród uczestniczek pokazu
2. Przygotowania modelki do zabiegu (pokaz na modelce)
3. Wykład i dyskusja na temat przedłużania rzęs (metody 1:1, 2:1, 3:1, 2d-8d, Express, Volume, Rusian etc.)
4. Nakładanie i zdejmowanie kosmetyków, wraz obserwowaniem wykonywania kolejnych elementów zabiegu (pokaz na modelce)
5. Wykład dot. metod Pump Up Lash i Stay Long Mascara
6. Prezentacja modelki
7. Konkurs z nagrodami dla uczestniczek pokazu
8. Informacje dot. szkoleń prowadzonych przez firmę Maxlash Professional (ceny, terminy, przebieg szkoleń, promocje, rabaty etc.)

Biuro Promocji Uniwersytet Medyczny w Łodzi © 2015